Sídlo a fakturační údaje

Energy Trading Services s.r.o.

Karlovo náměstí 290/16

120 00 Praha 2 - Nové Město

 

Korespondenční adresa

Energy Trading Services s.r.o.

Sloupská 135

473 01 Nový Bor

web: www.et-services.cz

e-mail: info@et-services.cz

 

Údaje společnosti

IČ: 033 99 729

DIČ: CZ03399729

Jsme plátci DPH

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 231202.


Bankovní spojení: Komerční banka, a. s.

Číslo účtu: 115-1988480247/0100

Číslo licence na obchod s elektřinou: 141432978

Číslo licence na obchod s plynem: 241734406

 

ID datové schránky: cbrn2b5

 

Kontaktní formulář

Kontakty

Vedení společnosti:

 

Bc. Jaromír Kopecký

jednatel

e-mail: kopecky@et-services.cz

tel.: +420 728 844 544

 

Sabina Skuba

asistentka jednatele, back office

e-mail: skuba@et-services.cz

tel.: +420 721 626 323

 

Veronika Šubrtová

back office, správa pohledávek

e-mail: subrtova@et-services.cz

tel.: +420 721 626 323

 

Trading:

 

Lukáš Bouda

head of trading

e-mail: bouda@et-services.cz

tel.: +420 776 346 403

 

Jiří Coubal

trader intraday

e-mail: coubal@et-services.cz

tel.: +420 776 346 403

 

Jana Justrová

trader intraday

e-mail: justrova@et-services.cz

tel.: +420 776 346 403

 

Tomáš Vlach

trader intraday

e-mail: vlach@et-services.cz

tel.: +420 776 346 403

 

Technical department:

 

Pavel Leger

technical leader

e-mail: leger@et-services.cz

tel.: +420 774 236 692

 

 

IT:

 

Marek Vakula

IT consultant

e-mail: vakula@et-services.cz

tel.: +420 722 200 507

 

Významní klienti

  • I.P. Connect
  • Acwa Power
  • KapiMost s.r.o.
  • KMK design
  • Batex CL